English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 64542499-021
نمابر: 66468186-021
آدرس دبیرخانه: تهران خيابان انقلاب - خیابان حافظ - تقاطع سمیه - دانشگاه صنعتی امیر کبیر - دانشکده مهندسی پزشکی
پست الکترونیکی: info@isbme.org
کد پستی: 1591634311
راهنمای عضویت و تمدید
  • برای عضویت دانشجویی در انجمن مهندسی پزشکی، ابتدا صفحه عضویت دانشجویی را مطالعه و سپس وارد بخش عضویت حقیقی شوید.

  • برای عضویت پیوسته مدارک خود را همراه با درخواست عضویت پیوسته و رزومه خود به ایمیل انجمن ارسال نمایید. پس از تایید هیأت مدیره می‌توانید وارد بخش عضویت حقیقی شده و سایر مراحل را تکمیل نمایید. 

  • برای عضویت وابسته مدارک خود را همراه با درخواست عضویت وابسته و رزومه خود به ایمیل انجمن ارسال نمایید. پس از تایید هیأت مدیره می‌توانید وارد بخش عضویت حقیقی شده و سایر مراحل را تکمیل نمایید.

  • برای عضویت افتخاری مدارک خود را همراه با درخواست عضویت افتخاری و رزومه خود به ایمیل انجمن ارسال نمایید. پس از تایید هیأت مدیره می‌توانید وارد بخش عضویت حقیقی شده و سایر مراحل را تکمیل نمایید.

     

عضویت افتخاری:

  • برای عضویت افتخاری مدارک خود را همراه با درخواست عضویت افتخاری و رزومه خود به ایمیل انجمن ارسال نمایید. پس از تایید هیات مدیره می توانید وارد بخش عضویت حقیقی شده و سایر مراحل را تکمیل نمایید.

بعلاوه دقت نمایید عضویت رایگان در این وب‌سایت شامل تخفیف‌های کنفرانس‌ها نمی‌شود. برای استفاده از تخفیف باید عضو دانشجویی، پیوسته و یا وابسته باشید. حداقل مدرک تحصیلی برای عضویت کارشناسی ارشد است و مقاطع پایین تر اگر در حال حاضر دانشجو نیستید می‌توانید بصورت وابسته عضو انجمن شوید و درخواست خود را به ایمیل انجمن ارسال نمایید. 

ایمیل انجمن: info@isbme.org
 

طراحی و اجرا : شرکت آداک